Дівчинка моя, у тебе все вийде.

Дівчинка моя, у тебе все вийде. Помилки – це супер! Адже саме на помилках ти ростеш і вчишся. Якщо тобі страшно, ти завжди можеш прийти під моє крило. Ми разом подумаємо, як діяти далі, і у тебе все буде чудово. Помилка – це твій вчитель і твій друг. Твій помічник на шляху до успіху. Я хочу тобі сказати, що Ти все робиш просто чудово, навіть помиляєшся чудово, на відмінно. Дій сміливо, я завжди поруч. Я тут.

Дівчинка, у тебе все чудово виходить. Поспішай повільно, візьми стільки часу, скільки тобі потрібно, щоб розібратися з новою інформацією. Склади план. Ти дуже здібна, і добре все розумієш, у тебе гострий розум. Ти впораєшся, я в тебе вірю. Ти вся в бабусю, дідуся, маму і тата – ти взяла від них краще, у тебе добре розвинене логічне мислення. Будь-яка дія і знання – це цінний досвід, ти вчишся кожен день і ти – розумниця і золотце, я твій турботливий батько і завжди підтримаю тебе своєю мудрістю, турботою і любов’ю. Ти улюблена дочка, внучка, сестра. Ти хороша.

Дорога моя людинка, ти дуже здібна, сильна і самостійна дівчинка. На тебе завжди можна покластися. Щастя живе всередині тебе і залежить тільки від тебе. Радісною і щасливою ти робиш себе сама. Ти здатна оточити себе люблячими людьми. Ти з усім можеш впоратися сама, тому що ти розумниця, і якщо ти натикаєшся на перешкоду, яка здається зараз непереборною, ти завжди можеш звернутися за допомогою і я тобі допоможу. Допомога поруч – послухай себе і ти почуєш всередині цей підтримуючий і сильний голос.

Я знаю, ти виросла блискучою дівчиною, талановитою людиною! Ти продовжуєш рости в своєму темпі і з потрібною тобі швидкістю. Ти обов’язково відкриєш свою справу, у тебе попереду прекрасне майбутнє повне досягнень, радості і щастя і любові, адже така здібна, смілива, розумна і талановита дівчинка! Все у тебе виходить просто чудово. Коли ти сама виконуєш завдання, у тебе відмінно входить, ти можеш попросити допомоги у інших, але і сама робиш все прекрасно! Я тобою пишаюся. Чудово, як ти з усім справляєшся, яка самостійна, просто розумничка.

Я нікому тебе не дам в образу. Ти завжди будеш під моїм захистом. Я завжди буду поруч з тобою і головне – у тебе завжди будеш ти. А з тобою дуже цікаво! Ти хороша людина. Ти розумна і талановита. У тебе величезний потенціал. Дій спокійно і розмірено – у тебе все вийде. Ти будеш з собою грати, читати, розмовляти, подорожувати, вчитися, і це дуже класно! Ти свій найкращий друг. Ти залишишся з собою до самого кінця, і ти просто чудова, добра і надійна для себе самої. Хто б не був поруч з тобою, пам’ятай, що головне, є ти і це величезне щастя, адже з собою ніколи не буває нудно. Будь вірною собі, своїм планам і своїм розвитком. Я тебе люблю, Я дбаю про тебе. Люби і ти себе. Піклуйся про себе. Стався до себе, своїх дій дбайливо і по доброму. Цінуй кожну мить твого життя.

Мила, ти легко вибереш роботу собі до душі і прекрасно з нею впораєшся. Я в тебе вірю і завжди тебе підтримаю.

Дорога, я знаю, тебе чекає велике майбутнє, повна здійснень і перемог. Ти дуже здібна, талановита, ти вмієш домагатися своїх цілей, у тебе все вийде, я в тебе вірю.

Рідна, ти прекрасна така яка ти є. Твоя щирість, твоя справжня суть – твої найбільші гідності. Ти обов’язково зустрінеш і полюбиш людини, яка полюбить справжню, щиру тебе. Ти будеш щаслива в сімейному житті з коханим чоловіком. Ти заслуговуєш великої, світлої, щирої любові і вона у тебе обов’язково буде, моя мила.

Сонечко, чоловіки бувають різні. У світі дуже багато гідних, надійних, люблячих і щирих чоловіків. Ти обов’язково зустрінеш і полюбиш саме такого чоловіка, а він полюбить тебе. Життя з коханим чоловіком це радість, задоволення і взаєморозуміння. Улюблений чоловік підтримує тебе, він твій друг, партнер, він завжди на твоєму боці, він тебе оберігає, любить і захищає. І не важливо, скільки у нього грошей, гроші – це не головне, ти прекрасно зможеш їх заробити. Головне – як він до тебе ставиться. З повагою, ніжністю. І трепетом.

Дівчинка моя, ти – красуня. Ти завжди була, є і будеш вродливою. Твоя краса в твоїй щирій усмішці, в живих очах і доброті у погляді. Така ти мила, чарівна і красива! Не можу тобою намилуватися. Пам’ятай, я тобою дуже пишаюся, люблю тебе і завжди поруч з тобою. Ти хороша людина. Ти розумниця. Ти – хороша і крапка.

Автор тексту – Александр Молярук