І ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПСИХОТЕРАПІЯ

Психотерапія – процес, в якому клієнт за допомогою психотерапевта працює над розвінчуванням патологічних переконань, які перешкоджають повноцінному життю, справляють негативний вплив на самооцінку, не дають досягти бажаних цілей та завдають страждання.

Психотерапія потрібна тоді, коли вас турбує більш чи менш виражене відчуття душевного дискомфорту.

Що чекає мене на першій консультації?Перш за все на вас чекає знайомство з психотерапевтом. Зрозумієте чи маєте Ви внутнішнє бажання та можливість працювати з цим фахівцем. Ви зможете задати всі питання що вас хвилюють і отримати відповіді на них. У свою чергу психотерапевт задає Вам питання для поглиблення розуміння. Навіть перша консультація дає можливість почати рухатися в напрямку, потрібному для вирішення вашого запиту. Якщо ми приймаємо спільне рішення продовжувати роботу, то на першій зустрічі ми обговоримо формат нашої подальшої співпраці і умови терапії.

Етапи індивідуальної психоаналітичної психотерапії:

1. Первинний прийом

Це найчастіше ознайомча консультація, у процесі якої відбувається знайомство, з’ясування проблем, що існують у клієнта. У результаті прийому відбувається постановка кінцевих цілей психотерапії виходячи з запитів і очікувань клієнта.

2. Пробна психотерапія

Друга та кілька наступних сесій дозволяють Вам відчути практичну дію психотерапії, зрозуміти процес та ступінь комфорту індивідуальних занять, отримати перші результати.

3. Основна частина психотерапії

Її тривалість залежить від ступеня складності проблем, особистості клієнта, його завдань, мотивації, готовності перейти до конструктивних способів реагування на ситуації, готовності до глибинних змін.

4. Завершення психотерапії.

Це дуже важлива частина роботи, що починається тоді, коли глибинні зміни вже відбулися, на цьому етапі відбувається усвідомлення, закріплення та інтеграція змін, що відбулися з клієнтом під час психотерапії.

Як пише американський психотерапевт Гленн Габбард, результатом психотерапії повинно бути відчуття, що людина живе у своій «власній шкірі» і є справжньою. 

Надаю психологічну допомогу в індивідуальній формі, також працюю із парами, веду групову психотерапію. 

Вартість індивідуальної консультації 2000 грн або 45 у.о. 

Тривалість однієї сесії – 50 хв., періодичність – один-два рази на тиждень. 

Консультації проводяться онлайн.

Усі консультації конфіденційні.