Я мама.

У мене двоє дітей. Я пішла до лікаря, тому що я забуваюсь і мені буває важко зосередитися. Лікар каже мені, що я повинна спати 8 годин на день.

У мене біль в спині. Невролог каже, що я повинна займатися в басейні і пілатесом 2-3 рази в тиждень.

Учитель мого старшого сина говорить, що дитина повинна бути під контролем, коли він робить уроки.

Мій молодший син “говорить”, що дитині потрібно готувати кожен день свіжу їжу без будь-якого інгредієнта з 30, на які у нього алергія. Для цього я повинна купити все свіже. Мій чоловік і мій старший син говорять, що їжа для маленьких – це кашка і пюрешка, і вони не можуть її їсти, так що я повинна приготувати щось інше.

Експерти в області батьків і освіти та психологи кажуть, що з дитиною потрібно займатися мінімум 30 хвилин в день для гармонійного розвитку.

Педіатр каже, щоб я гуляла з дітьми щодня по годині в парку на свіжому повітрі, щоб отримати достатньо кисню для головного мозку.
Щомісячні рахунки кажуть, що я повинна працювати повний день.

Експерт в освіті та розвитку каже, що краще – це дозволити дітям вчитись, коли вони грають. І що вони повинні досліджувати світ, навіть якщо для мене це означає прати одяг щодня.

Спеціаліст по терапії в парі каже, що подружжя повинні ходити на романтичне побачення або проводити час на самоті 1-2 разів на тиждень.

Успішні жінки кажуть, що жінка повинна заощадити деякий час, щоб подбати про власну зовнішність – про себе необхідно піклуватися.
Психолог каже, що я потребую час “тільки для мене”.
Так що тепер я шукаю експерта з чаклунства, щоб навчити мене, як робити так, щоб все це у мене вийшло протягом 24 годин 🙂

джерело @materinstvo_otvety