Мама, яка ховається в туалеті

Мама, яка ховається в туалеті, в спробі урвати хоча б одну секунду самотності, поки сльози течуть у неї по щоках, тому що у неї просто більше немає сил. Сьогодні я була тобою. Це я не перший і не останній раз.

Мама, яка не впевнена у всьому, що вона робить, яка сподівається, що ця “криза” коли-небудь закінчиться, яка не розуміє, чому її дитина нескінченно репетує, в той час як інші діти здаються ангелами. Сьогодні я була тобою. І буду ще не раз.

Мама, яка готова на все, щоб проспати цілу ніч, яка поступово розвалюється на частини, тому що вона зовсім знесилена.

Мама, яка цілий день переживає, що не встигає нічого зробити, а вночі переживає, що проводить недостатньо часу з дітьми, – я чудово тебе розумію.

Мама, яка відчуває себе самотньою, навіть будучи постійно серед людей, – пам’ятай, ти не одна, ти приголомшлива і ти відмінно справляєшся.

Материнство змінить твоє життя, тобі буде страшно, важко і іноді самотньо, але все обов’язково пройде – це всього лише такий період нашого життя, і потім, коли ми будемо про нього згадувати, він буде здаватися нам дуже швидкоплинним.

Але зараз, поки цей період не закінчився, не забувай говорити собі, що ти відмінно справляєшся – навіть в найгірші дні, що тебе неймовірно люблять, і що ніхто не впорався б з цим краще, ніж ТИ.

У всіх нас бувають погані дні, ми всі зриваємося, але ми в цьому не самотні – ми всі матері, чудові матері.

Автор – Сара Селіна
Оригінал – https://www.instagram.com/p/B3m9BptnJGE/…

Зображення – кадр із серіалу The Letdown – дуже рекомендую до перегляду